Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Crystal Palace“ šėlsmas: fantastišku sugrįžimu išvengė pralaimėjimo čempionams

Apmaudžiai pergalę iš rankų paleido Anglijos „Premier“ lygos čempionai „Manchester City“ futbolininkai. Turėję dviejų įvarčių persvarą „miestiečiai“ jos neišsaugojo ir namų rungtynes su „Crystal Palace“ baigė lygiosiomis 2:2.
„Crystal Palace“ žaidėjai
„Crystal Palace“ žaidėjai / „Scanpix“ nuotr.

Pepo Guardiolos auklėtiniai pirmavo po Jacko Grealisho (24 min.) ir Rico Lewiso (54 min.) įvarčių.

Jeanas-Philippe'as Mateta 76-ą minutę rezultatą sušvelnino, o Michaelas Olise penktą teisėjo pridėto laiko minutę nuo 11 metrų žymos pelnė išlyginamąjį įvartį.

Per pastarąsias penkias tarpusavio akistatas „Premier“ lygoje „Manchester City“ pasiekė tik dvi pergales – du mačai baigėsi lygiosiomis, kartą laimėjo „Crystal Palace“.

Kitame „Premier“ lygos mače Londono „Chelsea“ namuose 2:0 nugalėjo „Sheffield United“. Įvarčius mušė Cole'as Palmeris (54 min.) ir Nicolas Jacksonas (61 min.).

Tuo metu „Newcastle United“ rezultatu 3:0 namuose susitvarkė su be pašalinto žaidėjo nuo 22-os minutės žaidusia „Fulham“ vienuolike.

Įvarčius pelnė Lewisas Miley (57 min.), Miguelis Almironas (64 min.) ir Danas Burnas (82 min.).

Būdamas 17 metų ir 229 dienų L.Miley tapo jauniausiu „Newcastle United“ žaidėju, pelniusiu įvartį „Premier“ lygoje.