Dani Olmo debiutinėse rungtynėse – pergalingas įvartis ir sunki „Barcos“ pergalė

Antradienio vakarą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3-ojo turo rungtynes sužaidė lyderė „Barcelona“. Hansi Flicko auklėtiniai po atkaklios kovos 2:1 svečiuose pranoko Madrido priemiesčio „Rayo Vallecano“.

9-ąją minutę šeimininkai po greito išpuolio sugebėjo išsiveržti į priekį, kai pasižymėjo Unai Lopezas.

„Barcelona“ ekipai reikėjo sprendimų.

Po pertraukos katalonų gretose pasirodė pagaliau užregistruotas komandos naujokas Dani Olmo.

60-ąją minutę Pedri po Raphinhos perdavimo išlygino rezultatą.

Vėliau Robertas Lewandowskis pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis buvo atšauktas dėl pražangos ankstyvojoje atakos stadijoje.

O tada atėjo 82-oji minutė. Gavęs perdavimą iš Pedri baudos aikštelėje Dani Olmo jau debiutiniame mače savo kaire koja iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė svečiams pergalę.

„Barcelona“ laimėjo trečią mačą šį sezoną ir yra vienintelė kol kas taškų dar nepraradusi komanda „La Liga“ čempionate.

Pirmosiose antradienį pasibaigusiose rungtynėse „Mallorca“ nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su „Sevilla“.