Dar viena gėdinga „Manchester United“ diena – Čempionų lyga tolsta

Anglijos „Premier“ lygos 29-asis turas sekmadienį baigėsi pirmąja karjeroje raudona kortele Juanui Matai ir eiline „Manchester United“ gėda. Namie žaidę „West Bromwich Albion“ futbolininkai įveikė „Raudonuosius velnius“ 1:0.
Juanas Mata išvytas iš aikštės
Juanas Mata išvytas iš aikštės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po šio pralaimėjimo su 47 taškais MU liko šeštoje vietoje, dviem taškais atsilikdami nuo „West Ham United“, o nuo Čempiono lygos kelialapio, t.y. ketvirtosios vietos ir kaimynų „Man City“ – trys taškai, tačiau pastarieji turi mačą atsargoje.

Jau 26-ąją rungtynių minutę iš aikštės buvo išvytas ispanas Juanas Mata, taip greitai spėjęs susirinkti dvi geltonas korteles. Tai tik pirmoji saugo raudona kortelė karjeroje „Premier“ lygoje.

Juanas Mata išvejamas iš aikštės

Visas rungtynes vyravo gana nuobodus futbolas, nė viena komanda ilgesnį laiką nedominavo, ypatingų progų įvarčiams taip pat nesukūrė.

WBA ekipos žaidėjai per visas rungtynes tik du sykius atliko smūgius į vartų plotą, tačiau vienas jų pasibaigė įvarčiu.

66-ąją minutę „Manchester United“ visiškai išskydusi gynyba leido Salomonui Rondonui baudos aikštelėje netrukdomam susistabdyti kamuolį ir pelnyti įvartį. Venesuelietis įmušė trečią kartą per penkerias pastarąsias rungtynes.

Pergalingas Salomono Rondono įvartis

Mačo pabaigoje „Manchester United“ nesugebėjo primesti savo žaidimo ir rimčiau šturmuoti varžovų vartų.

WBA ekipa šiomis rungtynėmis pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki ketverių, su 39 taškais pakilo į 11-ąją vietą ir beveik užsitikrino išlikimą „Premier“ lygoje. Nuo pavojingos zonos juos jau skiria 15 taškų.