Darsyk laimėjęs „Man City“ Anglijos čempionu gali būti karūnuotas jau rytoj

„Manchester City“ klubas atsidūrė per žingsnį nuo Anglijos „Premier“ lygos titulo. Pepo Guardiolos auklėtiniai 34-ojo turo rungtynėse svečiuose 2:0 įveikė Londono „Crystal Palace“ komandą.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę „miestiečiams“ atnešė du kirčiai po pertraukos.

57-ąją minutę įvartį pelnė po šio sezono komandą paliksiantis ekipos senbuvis Sergio Aguero, o po dviejų minučių pergalę įtvirtino Ferranas Torresas.

80 taškų surinkęs „Man City“ čempionu gali būti karūnuotas jau rytoj, jei tik artimiausi jo persekiotojai ir vieninteliai, vis dar galintys pasivyti turnyro lyderius, „Manchester United“ futbolininkai patirs pralaimėjimą principiniame mūšyje prieš „Liverpool“.

Šios rungtynės vyks sekmadienio vakarą. Jei „Man United“ vis tik sugebės iškovoti bent tašką, „Man City“ užteks bent vienų lygiųjų per likusius keturis čempionato turus.

„Miestiečiai“ titulą siekia susigrąžinti po metų pertraukos. Iš viso per pastarąjį dešimtmetį „Man City“ bando iškovoti jau penktą „Premier“ lygos titulą.

Mančesterio klubas šį sezoną dar siekia ir UEFA Čempionų lygos trofėjaus. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse svečiuose P.Guardiolos komanda įgijo pranašumą prieš „Paris Saint-Germain“, laimėjusi 2:1, o atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos ateinantį antradienį.