Trijų baudinių rungtynėse – „Sūduvos“ pergalė prieš latvius paskutinę minutę

Marijampolės „Sūduva“ šių metų kampaniją Europoje pradėjo dramatiška pergale. Pirmą sykį UEFA Konferencijų lygoje žaidžiantys marijampoliečiai pirmojo atrankos etapo starte namuose 2:1 įveikė „Valmiera“ klubą iš Latvijos.
UEFA Konferencijų lyga: „Sūduva“ – „Valmiera“
UEFA Konferencijų lyga: „Sūduva“ – „Valmiera“ / Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Visi trys įvarčiai šiose rungtynėse krito iš vienuolikos metrų baudinių.

27-ąją minutę progą išsiveržti į priekį gavo šeimininkai, kai baudos aikštelėje buvo nugriautas Serge'as Nyuiadzi.

Prie vienuolikos metrų žymos stojęs Nicolas Gorobsovas neklydo ir suteikė savo komandai pranašumą.

Vis dėlto jį „Sūduva“ išlaikė neilgai. Jau 35-ąją minutę žaidimą ranka arbitras užfiksavo Vaidui Slavickui, o baudinį mušęs latvis Raimondas Krollis neklydo ir išlygino rezultatą.

Tačiau jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką „Sūduva“ gavo dar vieną šansą pelnyti įvartį nuo vienuolikos metrų žymos – pergalę savo komandai išplėšė po keitimo pasirodęs graikas Alexandros Gargalatsidis.

Alberto Skirpsto nuotr./UEFA Konferencijų lyga: „Sūduva“ – „Valmiera“

Iš karto po jo tikslaus smūgio arbitras paskelbė rungtynių pabaigą.

Atsakomosios rungtynės lygiai po savaitės bus žaidžiamos Rygoje. Poros nugalėtojai antrame atrankos etape kausis su Čenstakavos „Rakow“ klubu iš Lenkijos.

Tam, kad patektų į pagrindinį turnyrą, „Sūduva“ privalės įveikti keturis atrankos barjerus.

Suduva (Ltu)Valmiera (Lat)

Marijampolės „Sūduva“ – „Valmiera“ 2:1
27' Nicolas Gorobsovas [1:0]
35' Raimondas Krollis [1:1]
90+6' Alexandros Gargalatsidis [2:1]

90+6 min. ĮVARTIS! „Sūduvos“ pergalę išplėšia A.Gargalatsidis!

90+5 min. Baudinys! Už varžovų žaidimą ranka skiriamas paskutinę minutę skiriamas dar vienas baudinys!

90+3 min. O, ne... R.Habranas turėjo dar geresnį šansą, bet ir jam pramušti varžovų vartininko nepavyko...

90+1 min. Puikus Alexandros Gargalatsidžio šansas, bet „Sūduvos“ graikui nepavyko įmušti įvarčio...

67 min. R.Habranas puikiai prasiveržė pro kelis varžovus, bet jo smūgis kaire koja labai nenusisekė.

54 min. Keli pavojingi „Sūduvos“ išpuoliai iš eilės, bet įvarčių pasiekti nepavyko.

46 min. Pradedame antrąjį kėlinį.

45+2 min. Puiki proga A.Makasiui jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, bet pabėgęs į ataką puolėjas į vartus nepataikė. Tuo pirmasis kėlinys ir baigėsi.

35 min. ĮVARTIS... Raimondas Krollis užtikrintai realizuoja progą ir lygina rezultatą – 1:1.

34 min. Baudinys skiriamas ir į marijampoliečių vartus... Ranka baudos aikštelėje sužaidė V.Slavickas.

27 min. ĮVARTIS! N.Gorobsovas realizuoja baudinį ir „Sūduva“ nesužaidus nė pusvalandžio veržiasi į priekį – 1:0!

26 min. Baudinys! Baudos aikštelėje griaunamas „Sūduvos“ vikruolis S.Nyuiadzi.

21 min. Puiki proga, bet ja nepasinaudojo S.Nyuiadzi, pataikęs į išorinę „Valmiera“ vartų pusę.

14 min. Dar viena grubi sūduviečių klaida... S.Kerla per silpnai atidavė kamuolį M.Giannikoglou, o tuo vos nepasinaudojo Latvijos klubas.

13 min. Oi, kokia svečių proga... Neužtikrintai sužaidė M.Giannikoglou, kuriam paleidus kamuolį „Valmiera“ puolėjas pataikė į virpstą ir tik per plauką nepasiekė įvarčio.

12 min. Pavojinga latvių ataka, bet situaciją gesina S.Kerla.

1 min. Rungtynės prasidėjo!

„Sūduvos“ startinė sudėtis: Makis Giannikoglou, Markas Beneta, Semiras Kerla, Aleksandras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Nicolas Gorobsovas, Nacho Casesas, Giedrius Matulevičius, Serge'as Nyuiadzi, Xabi Auzmendi, Aleksandras Makasis.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?