„Derby d'Italia“ – fantastiškas Juano Cuadrado įvartis ir „Juventus“ pergalė

Juanas Cuadrado įmušė vieną gražiausių sezono įvarčių, o Turino „Juventus“ futbolininkai žengė dar vieną žingsnį link šeštojo iš eilės „Serie A“ titulo.
Juanas Cuadrado
Juanas Cuadrado / „Scanpix“/AP nuotr.

„Derby d'Italia“ rungtynėse namuose Italijos čempionai po atkaklios ir gražios kovos 1:0 palaužė Milano „Inter“.

Vienintelį mačo įvartį fantastišku tolimu smūgiu paskutinę pirmojo kėlinio minutę pelnė Juanas Cuadrado.

Peržiūrėti turinį naujame langeĮvartis

Po trečiosios iš eilės pergalė „Juvės“ (54 tšk.) pranašumas turnyro lentelės viršuje prieš „Napoli“ (48 tšk.) ekipa išaugo iki šešių taškų.

Fantastišką pergalę išvykoje iškovojo Romos „Lazio“ klubas, net 6:2 palaužęs „Pescara“ vienuolikę. Keturis įvarčius nugalėtojams įmušė Marco Parolo, iki šio mačo čempionate pasižymėjęs vos kartą.