2020 12 27 /23:13

„Didžiojo Samo“ efektas: „Liverpool“ merktelėjo taškus prieš autsaiderį

Anglijos čempionas „Liverpool“ stabtelėjo. Sekmadienio vakarą vykusiose 15-ojo turo rungtynėse Jurgeno Kloppo auklėtiniai 1:1 namuose sužaidė su vienu turnyro autsaiderių „West Bromwich Albion“.

Priminsime, kad neseniai WBA pakeitė trenerį ir vietoj Slaveno Biličiaus paskyrė Samą Allardyce'ą.

Ne vieną klubą nuo iškritimo išgelbėjęs „Didysis Samas“ „Anfield“ stadione nepralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

12-ąją minutę pasižymėjo Sadio Mane, bet 82-ąją nigerietis Semi Ajayi rezultatą išlygino.

„Liverpool“ lieka turnyro lentelės viršūnėje ir trimis taškais lenkia kitą miesto komandą „Everton“.

Londono „Tottenham Hotspur“ prarado dar du taškus, svečiuose 1:1 užbaigęs mačą su „Wolverhampton Wanderers“.

Jau pirmąją minutę „Spurs“ į priekį puikiu tolimu smūgiu išvedė prancūzas Tanguy Ndombele, bet 82-ąją minutę marokietis Romainas Saissas pasižymėjo galva po kampinio.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Leeds United“ 1:0 pranoko „Burnley“, o Londono „West Ham United“ ir „Brighton“ sužaidė taikiai 2:2.