Dominavimas – PSG nupūtė dar vieną varžovą Prancūzijoje

Įspūdingai sezoną pradėjęs „Paris Saint-Germain“ klubas iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse. Paryžiečiai savų sirgalių akivaizdoje net 6:0 nušlavė „Montpellier“ komandą.

Pirmajame ture PSG 4:1 sutriuškino „Le Havre“ ekipą, tad per du mačus varžovams atseikėjo jau 10 įvarčių.

Šįkart įvarčių fiestą Paryžiaus futbolininkai pradėjo jau 4-ąją minutę, kai pasižymėjo Bradley Barcola.

24-ąją minutę rezultatą padvigubino Marco Asensio, o dar keturis įvarčius paryžiečiai pelnė po pertraukos.

Juos įmušė B.Barcola (53 min.), Achrafas Hakimi (58 min.), Warrenas Zaire'as Emery (60 min.) ir Lee Kang-inas (82 min.).