Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Dortmundo „Borussia“ sezonas prasidėjo E.B.Haalando dubliu ir įtikinama pergale

Dortmundo „Borussia“ pasekė pagrindinio savo oponento Miuncheno „Bayern“ keliu ir naują Bundeslygos sezoną pradėjo triuškinama pergale – nors aštuonių įvarčių kaip bavarai ir neįmušė, prūsai namuose 3:0 nugalėjo Menchengladbacho „Borussia“.
Erlingas Brautas Haalandas
Erlingas Brautas Haalandas / „Scanpix“ nuotr.

Antri praėjusį sezoną likę Dortmundo futbolininkai prieš ketvirtąją vietą užėmusius varžovus persvarą įgijo sužaidus 35 minutes, kai įvartį pelnė Giovanni Reyna.

„Borussia“ pergalę įtvirtino jaunosios komandos žvaigždės Erlingo Brauto Haalando dublis po pertraukos – norvegas 54-ąją minutę įmušė baudinį, o 77-ąją minutę pasižymėjo po Jadono Sancho perdavimo.

E.B.Haalandas ir toliau išlaiko nuostabų įvarčių mušimo tempą – praėjusio sezoną viduryje „Borussia“ papildęs 20-metis per 16 mačų Vokietijoje yra pasižymėjęs jau 15 kartų.

Primename, jog Dortmundo klubas šį sezoną sieks pirmojo Bundeslygos titulo nuo 2011-2012 m. sezono.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?