Drama baskų krašte – „Barcelona“ pergalę išsaugojo VAR sprendimas

Ispanijos „La Liga“ čempionato lyderė „Barcelona“ pasiekė dar vieną dramatišką pergalę. Xavi auklėtiniai svečiuose 1:0 įveikė Bilbao „Athletic“ klubą.
Raphinha
Raphinha / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Katalonų pergalę lėmė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pelnytas Raphinhos įvartis.

Mačo pabaigoje atrodė, kad „Barca“ praras taškus baskų krašte, nes Inaki Williamsas greitoje atakoje įmušė įvartį 87-ąją minutę, tačiau po kelias minutes trukusios peržiūros „Athletic“ įvartis buvo atšauktas dėl užfiksuoto žaidimo ranka ankstyvoje atakos stadijoje.

Per likusį laiką baskai turėjo dar kelis šansus išlyginti rezultatą, bet katalonus gelbėjo arba vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas, arba atsitiktinumai, ir „Barcelona“ išsaugojo palankų rezultatą.

Tai jau devintas kartas šiame „La Liga“ sezone, kai Xavi komanda laimi rungtynes rezultatu 1:0.

65 taškus surinkusi „Barca“ kitą savaitgalį vyksiantį „El Clasico“ mūšį prieš Madrido „Real“ pasitinka prieš amžinus varžovus turėdama 9 taškų pranašumą.

Buvusio „Barca“ trenerio Ernesto Valverde treniruojamas „Athletic“ su 33 taškais žengia devintas.