Drama Italijoje: baudinį pramušęs Zlatanas galiausiai klubui išplėšė tašką

„AC Milan“ ir jos lyderis Zlatanas Ibrahimovičius Italijos „Serie A“ pirmenybių septinojo turo mače su Veronos futbolininkais išgyveno tikrą dramą. Keletą puikių progų iššvaistęs švedas galiausiai pasižymėjo ir savo ekipai padovanojo tašką – dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 AC Milan

Jau per pirmąsias 19 minučių šeimininkų tinkle kamuolys suspurdėjo du kartus.

Iš pradžių 6 žaidimo minutę svečius į priekį išvedė tikslus Antonino Barako smūgis, o vėliau kamuolį į savus vartus nukreipė gynėjas Davide Calabria.

Kėliniui persiritus į antrąją pusę krito dar vienas įvartis į savus vartus, tačiau šįsyk prisidirbo jau kitos komandos futbolininkas – „Verona“ gynėjas Giangiacomo Magnani.

Po pertraukos puikią galimybę rezultatą išlyginti turėjo Zlatanas Ibrahimovičiaus, tačiau švedo 11 metrų baudinys skriejo toli virš vartų.

Netrukus puolėjas turėjo dar keletą gerų progų pasižymėti, tačiau jos buvo nesėkmingos. Visgi galiausiai „AC Milan“ puolimo lyderis savo pasiekė – 90+3 min. pelnė išlyginamąjį įvartį.

Įdomu tai, kad rezultatą šeimininkams buvo pavykę išlyginti tik pradėjus tiksėti teisėjo pridėtam laikui, tačiau D.Calabria įvartis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas.

Su 17 taškų „AC Milan“ išlieka pirmi, o Veronos ekipa yra aštunta.