Dramą Liuksemburge išgyvenęs J.Lasickas – kitame Konferencijų lygos etape

Lietuvos rinktinės futbolininko Justo Lasicko atstovaujama Liublianos „Olimpija“ dramatiškai pateko į antrąjį UEFA Konferencijų lygos atrankos etapą.
Justas Lasickas
Justas Lasickas / „NK Olimpija Ljubljana“ klubo nuotr.

Nors buvo laikoma favorite ir pirmosiose rungtynėse namuose, kurios pasibaigė lygiosiomis 1:1, ir atsakomajame mūšyje Liuksemburge, įrodyti savo pranašumą „Olimpija“ pavyko tik po pratęsimo – 2:1 (0:1).

Šeimininkė „Differdange 03“ ekipa ketvirtadienį įmušė pirma, kai jau 9 minutę pasižymėjo Juanas Bedouret, ir didžiąją laiko dalį pirmavo.

Nuo iškritimo iš Europos Slovėnijos klubą skyrė vos 10 minučių, kai rezultatą galiausiai išlyginti pavyko Agustinui Doffo (80 min.).

„Olimpija“ išplėšė pratęsimą, o jame, sužaidus 112 minučių, ir pergalę. Didvyriu tapo Goranas Milovičius.

„Differdange 03“ nepadėjo ir tai, kad nuo 84 min. šeimininkai žaidė turėdami vienu žaidėju mažiau. Raudoną kortelę prieš savo išvydo Ouwo Moussa Maazou.

Lietuvis J.Lasickas rungtynes pradėjo startinėje Liublianos komandos sudėtyje, bet 59 minutę buvo pakeistas.

Dramą išgyvenusi „Olimpija“ kitame Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su „Sepsi“ klubu iš Rumunijos.

Įtampos ir aistrų Liublianos klube netrūko dar prieš startą Europoje. 15min jau rašė, kad klubo vadovybei nusprendus atleisti legendinį kroatą Robertą Prosinečkį ir vietoje jo treneriu paskirti ispaną Albertą Rierą, kilo didžiulis ištikimiausių „Olimpia“ gerbėjų, ultrų, pasipiktinimas.

Praeityje taip pat žinomas futbolininkas A.Riera buvo išprašytas iš spaudos konferencijos. „Tu čia nelaukiamas“, – šaukė sirgaliai.

Skandalingo komandos prezidento Adamo Deliuso valdoma Liublianos futbolo ekipa trenerius keičia lyg kojines – nuo 2015-ųjų pristatė net 19 naujų specialistų.