Drama „Premier“ lygoje – „Man City“ nuo pralaimėjimo „Arsenal“ išsigelbėjo 98-ąją minutę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje virė tikra drama. Ant vejos susitiko „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“, o mačas pasibaigė lygiosiomis – 2:2.

Mačą įvarčiu 8-ąją minutę atidarė Erlingas Haalandas (1:0), tačiau ilgai netrukus tuo pačiu atsakė Riccardo Calafiori (1:1).

Dar prieš R.Calafiori įvartį – 20-ąją minutę – kelio traumą patyrė „Man City“ puolėjas Rodri, kuris skausmo perkreiptu veidu buvo priverstas palikti aikštę. Kokia futbolininko būklė – kol kas nėra aišku.

Kai atrodė, kad pirmasis kėlinys užsibaigs be didesnių įvykių, pirmąją pridėto laiko minutę po puikaus Bukayo Sakos perdavo pasižymėjo Gabrielis Magalhaesas (2:1).

Ir nors „Arsenal“ turėjo iniciatyvą, aštuntąją pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje antrąją geltoną kortelę gavo Leandro Trossardas bei Londono ekipa liko dešimtyje.

„Arsenal“ laikėsi pagirtinai, tačiau mačas be dramos neapsiėjo: 98-ąją minutę Johnas Stonesas pasiuntė kamuolį į vartus iš baudos aikštelės ir „Man City“ dramatiškai išplėšė lygiąsias (2:2).