Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Dramatišką pergalę išplėšęs „Arsenal“ klubas kyla į 1 vietą Anglijoje

Įspūdingas pergales pastaruoju metu rinkusiam Londono „Arsenal“ klubui šeštadienį teko gerokai pavargti, bet akistata su pasiaukojamai besigynusia „Brentford“ ekipa šeimininkams baigėsi laimingai.

Mikelio Artetos auklėtiniai išplėšė pergalę 2:1 (1:1) ir bent jau laikinai užsiropštė į pirmąją vietą Anglijos „Premier“ lygoje.

Kiti du lyderiai – „Liverpool“ (63 tšk.) ir titulą ginantis „Manchester City“ (62 tšk.) – sekmadienį žais tarpusavyje.

„Arsenal“ sąskaitoje – 64 taškai.

Išplėšti pergalę prieš „Brentford“ pavyko tik 86-ąją minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo vokietis Kai'us Havertzas.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Kai'us Havertzas

Rezultatyvų perdavimą jam, kaip ir pirmajame kėlinyje taip pat galva įmušusiam Declanui Rice'ui (19 min.), atliko gynėjas Benas White'as.

„Brentford“ ekipai rezultatą, pasinaudojęs „Arsenal“ vartininko Aarono Ramsdale'o klaida, pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje buvo išlyginęs Yoane Wissa (45+4 min.).

Įdomu, kad pagrindinis šio sezono „Arsenal“ vartų sargas Davidas Raya šį susitikimą turėjo praleisti, nes yra pasiskolintas būtent iš „Brentford“ klubo.

Pastarasis šiame sezone dar nėra ramus dėl išlikimo aukščiausioje lygoje. „Brentford“ su 26 taškais žengia 15-as.