Draugiškame Rusijos ir Lenkijos mače nugalėtojas nepaaiškėjo

Penktadienį Europos stadionuose buvo sužaistos penkerios draugiškos rungtynės, iš kurių net keturios pasibaigė vienodu rezultatu 1:1.
Artiomas Dziuba
Artiomas Dziuba / „Scanpix“ nuotr.

Bene daugiausiai intrigos kėlė mačas Vroclave, kur Europos čempionatui besirengiantys lenkai 1:1 sužaidė su Rusija.

Šeimininkai po 4-ąją minutę Jakubo Swierczoko taiklaus smūgio pirmavo, bet dar pirmojo kėlinio viduryje pusiausvyrą atstatė Viačeslavas Karavajevas.

Su Lietuva vienoje pasaulio čempionato atrankos grupėje žaidžiantys bulgarai tokiu pačiu rezultatu Austrijoje sukovojo su Senojo žemyno pirmenybėms besiruošiančiais slovakais.