Draugiškose rungtynėse – ispanų pergalė ir prancūzų lygiosios su amerikiečiais

Pasaulio futbolo čempionatui besiruošiantys ispanai 1:0 įveikė Tunisą. Vienintelį įvartį 85-ą minutę pelnė Iago Aspas.
Andresas Iniesta
Andresas Iniesta / „Scanpix“ nuotr.

Kitose draugiškose rungtynėse Lione Prancūzijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 su JAV futbolininkais.

Pastarieji pirmavo po Juliano Greeno įvarčio, pelnyto 44-ą minutę. Amerikietis pasinaudojo gynėjo Djibrilo Sidibe klaida ir pasiuntė kamuolį į Hugo Lloriso gintus vartus.

Vis dėlto prancūzai išvengė pralaimėjimo. Po daugybės mėginimų šeimininkai galiausiai nuginklavo JAV vartų sargą Zacką Steffeną, tiesiog žibėjusį Lione. 78-ą minutę pasižymėjo Kylianas Mbappe, „uždaręs“ žemą perdavimą iš dešinio atakos krašto.

Prancūzai galėjo ir pergalę išplėšti, tačiau paskutinėmis minutėmis JAV gelbėjo Z.Steffeno žaidimas.