Du įvarčiai per 5 minutes: po ilgos pertraukos L.Messi magija grįžo į MLS

Dėl traumos ir dalyvavimo „Copa America“ turnyre 37-erių Lionelis Messi MLS čempionate nežaidė daugiau nei tris mėnesius, tačiau sugrįžo ir sugrįžimas buvo tiesiog fantastiškas.

L.Messi magija grįžo: argentinietis pelnė du įvarčius per penkias minutes, o „Inter Miami“ namuose 3:1 įveikė „Philadelphia Union“ ekipą.

Mikaelis Uhre jau antrąją minutę išvedė „Philadelphia Union“ į priekį, pastumdamas šeimininkus po šaltu dušu.

Tačiau „Inter Miami“ atsakė dviem L.Messi įvarčiais 26-ą ir 30-ą minutėmis. Dar vieną rungtynėms baigiantis pridėjo Luisas Suarezas, ir „Inter Miami“ MLS pirmenybėse įsirašė penktą pergalę iš eilės.

„Esu šiek tiek pavargęs, Majamio drėgmė ir karštis nelabai padeda, bet aš labai norėjau grįžti, buvo daug laiko ne aikštėje. Įsiliejau į treniruotes, jaučiausi gerai, todėl nusprendėme, kad pradėsiu rungtynes starto sudėty. Esu labai laimingas“, – po rungtynių „Apple TV‘ sakė L.Messi, žaidęs visas 90 minučių.

Beje, L.Messi tapo MLS rekordininku, greičiausiai – per 19 rungtynių – pasiekusiu 15 įvarčių ir 15 rezultatyvių perdavimų ribą. Rekordas priklausė Sebastianui Giovinco, kuris tai padarė per 29 rungtynes.