Du mėnesiai be pergalės: „Panevėžio“ krachas tęsiasi

„Panevėžio“ krizė tęsiasi. Sekmadienio pavakarę Stijno Vreveno auklėtiniai ir vėl liko be pergalės „TOPsport A lygoje“, svečiuose 1:1 sužaidę su Alytaus „Dainava“.

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė 7-ąją minutę. Po Maksymo Maksymenkos pražangos baudinį realizavo neseniai komandą papildęs Amine'as Benchaibas

Visgi prieš pat pertrauką dzūkams pavyko atsitiesti. Po Gusto Zabitos smūgio kamuolys po rikošeto įskriejo į panevėžiečių vartus.

Visuose frontuose „Panevėžys“ nelaimi jau dešimt mačų iš eilės.

Paskutinę pergalę S.Vreveno auklėtiniai šventė liepos 7-ąją, kai sensacingai pradėjo UEFA Čempionų lygos atranką pergale 3:0 prieš Helsinkio HJK.

A lygoje čempionai nelaimi nuo birželio 26-osios.

Turnyro lentelėje Aukštaitijos ekipa žengia paskutinė.