Du Sergio Aguero įvarčiai padėjo Argentinai įveikti Bosniją ir Hercegoviną

JAV Sent Luiso mieste Argentinos futbolo rinktinė nutraukė dviejų iš eilės nelaimėtų mačų seriją ir paskutinėse rungtynėse 2013 metais 2:0 (1:0) palaužė Bosniją ir Hercegoviną.
Iš kairės: Rodrigo Palacio, Sergio Aguero ir Marcos Rojo
Iš kairės: Rodrigo Palacio, Sergio Aguero ir Marcos Rojo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mačo didvyriu tapo „Manchester City“ ekipai priklausantis puolėjas Sergio Aguero, pelnęs abu įvarčius – 40-ąją ir 66-ąją minutėmis.

Rungtynės buvo gražios ir abi ekipos turėjo nemažai progų pasižymėti – vien per pirmas dešimt minučių dviejų progų neišnaudojo Rodrigo Palacio, S.Aguero, o netrukus išbėgęs vienas prieš vartininką įmušti nesugebėjo ir Vedadas Ibiševičius.

Po keliolikos minučių puikią progą praleido ir S.Aguero komandos draugas Mančesterio ekipoje Edinas Džeko, kurio smūgis skriejo toli nuo vartų, nors situacija buvo itin pavojinga.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Argentina perėmė iniciatyvą, o vienos iš atakų metu S.Aguero pirmas prišoko prie Asmiro Begovičiaus atmušto kamuolio ir pelnė įvartį.

Po pertraukos rungtynių eigą kardinaliai galėjo pakeisti mačo teisėjas. 59 min. S.Aguero užmynė ant parkritusio Seado Kolasinačiaus sėdmens, tačiau teisėjas argentiniečiui parodė tik geltoną kortelę.

Jau po penkių minučių S.Aguero pasinaudojo teisėjo malone ir  po gražaus Maxi Rodriguezo perdavimo pelnė antrą mačo įvartį.

Rungtynių pabaigoje abi komandos turėjo apsčiai progų įvarčiams, tačiau įmušti nebesugebėjo.

Argentinos rinktinėje šiose rungtynėse nebuvo traumą besigydančio puolėjo Lionelio Messi.

Abi komandos jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietą kitų metų pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje.

Bosniams tai buvo pirmasis pralaimėjimas tarptautinėse varžybose po trijų pergalių pasaulio čempionato Europos zonos atrankos G grupėje. Bosniai prieš tai buvo įveikę Slovakiją, Lichtenšteiną ir Lietuvą.

Argentina iškovojo pergalę po dviejų nelaimėtų rungtynių. Prieš tai „Albiceleste“ buvo 1:3 nusileidusi Peru ir be įvarčių sužaidusi su Ekvadoru.

Kitose rungtynėse Australijos nacionalinė rinktinė po Timo Cahillo įvarčio 69 min.  1:0 įveikė Kosta Riką.