Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Du žaidėjai – penki įvarčiai: „Bayern“ smaginosi Štutgarte

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas pasiekė įtikinamą pergalę šalies „Bundesliga“ pirmenybėse.
„Bayern“ futbolininkai
„Bayern“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Juliano Nagelsmanno auklėtiniai svečiuose net 5:0 sutalžė „Stuttgart“ vienuolikę.

Iki pertraukos bavarai įmušė tik kartą – 40-ą minutę pasižymėjo Serge'as Gnabry.

Vis dėlto antrajame kėlinyje į Štutgarto ekipos vartus pasipylė įvarčiai.

Tas pats S.Gnabry pasižymėjo 53-ą minutę, Robertas Lewandowskis pelnė du įvarčius 69 ir 72 minutėmis, o varžovų triuškinimą 74-ą minutę užbaigė „hat-tricką“ pasiekęs S.Gnabry.

Eilinė pergalė leidžia „Bayern“ išlikti Bundeslygos viršūnėje – su 40 taškų bavarai Dortmundo „Borussia“ ekipą lenkia net 9 taškais.