Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Dukart per pridėtą laiką praleidęs „Tottenham“ pateko į „vilkų“ nasrus

Vienas Anglijos „Premier“ lygos lyderių Londono „Tottenham Hotspur“ klubas patyrė skaudžią nesėkmę. Ange'o Postecoglou treniruojama Šiaurės Londono komanda išvykoje 1:2 nusileido „Wolverhampton“.
Nusiminę „Tottenham“ žaidėjai
Nusiminę „Tottenham“ žaidėjai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Viskas atrodė nuostabiai „Tottenham“ ekipai, kai sužaidus vos dvi minutes įvartį po gražios kombinacijos iš kelių metrų pelnė Brennanas Johnsonas.

Nors iniciatyva didžiąją rungtynių dalį priklausė daugiau progų kūrusiems „vilkams“, svečiai minimalų pranašumą išlaikė iki pat 90-osios minutės. Bet tada subyrėjo.

Vos sutiksėjus pagrindiniam rungtynių laikui Pablo Sarabia fantastišku smūgiu kaire koja išlygino rezultatą, o septintąją pridėto laiko minutę iš Gabono kilęs Mario Lemina išvedė „Wolves“ į priekį ir nulėmė šios komandos sensacingą pergalę.

Antrą kartą iš eilės pralaimėjęs Londono klubas išlieka antras, bet po kitų šio turo rungtynių gali nusiristi į ketvirtą poziciją. „Wolverhampton“ šoktelėjo į dvyliktą vietą.