Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Dviejų įvarčių deficitą panaikinusi čempionė „Barcelona“ tenkinosi tašku

Sekmadienio vėlų vakarą Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse taškus prarado titulą ginantys „Barcelona“ futbolininkai, svečiuose turėję naikinti dviejų įvarčių deficitą, bet galiausiai 2:2 sužaidę su „Granada“ ekipa.
Joao Felixas
Joao Felixas / „Scanpix“ nuotr.

Bryanas Zaragoza 1 ir 29 minutėmis pelnė du įvarčius ir išvedė šeimininkus į priekį.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą „Barca“ talentas Lamine'as Yamalis rezultatą sušvelnino, o 86-ąją minutę Sergi Roberto pelnė ir išlyginamąjį įvartį.

Katalonai po šių lygiųjų lieka trečioje pozicijoje ir nuo pirmaujančio Madrido „Real“ atsilieka trimis taškais.

Granados ekipai tai buvo trečios lygiosios iš eilės. Turnyro lentelėje ši ekipa užima tik devynioliktą poziciją ir lenkia vienintelę „Almeria“.

Solidžiai kol kas rungtyniaujantis Madrido „Atletico“ klubas dramatiškai 2:1 namuose palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“.

Pergalingą įvartį Antoine'as Griezmannas pelnė 89-ąją minutę.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję Diego Simeone auklėtiniai žengia ketvirti ir nuo pirmaujančio „Real“ atsilieka penkiais taškais.