Dviejų žaidėjų persvarą aikštėje turėjęs „AC Milan“ išvargo pergalę Italijoje

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dramatišką pergalę iškovojo „AC Milan“ klubas, kuris rungtynes baigė žaisdamas 11 prieš 9.
Zlatanas Ibrahimovičius ir Ismaelis Benacceras
Zlatanas Ibrahimovičius ir Ismaelis Benacceras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Devintojo Italijos futbolo pirmenybių turo rungtynėse „AC Milan“ svečiuose 4:2 palaužė „Bologna“ vienuolikę.

Susitikimas prasidėjo greitu milaniečių įvarčiu – 16-ąją minutę po Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo pasižymėjo Rafaelis Leao.

Netrukus svečių šansai išsivežti tris taškus išaugo dar labiau – 20-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydęs Adama Soumaoro buvo priverstas palikti aikštę.

Persvara aikštėje pasinaudojęs „AC Milan“ prieš pertrauką skirtumą padvigubino – 35-ąją minutę atsidarė Davide Calabria.

Visgi antrojo kėlinio pradžia favoritams tapo tikru nesusipratimu. Iš pradžių 49-ąją minutę Z.Ibrahimovičius įsimušė į savo vartus, o gerą bangą pagavę šeimininkai po kelių akimirkų jau galėjo džiūgauti ir dėl lygiųjų – 52-ąją minutę pasižymėjo Musa Barrow.

Beje, tai buvo pirmasis Švedijos futbolo mohikano įvartis į savo vartus per visą profesionalo karjerą.

Permainingi įvykiai Bolonijoje tęsėsi. Šeimininkų triumfą greitai aptemdė dar viena raudona kortelė, kurią užsidirbo Roberto Soriano.

Dviejų žaidėjų pranašumu „AC Milan“ galiausiai pasinaudojo tik pačioje mačo pabaigoje, kuomet tiksliais smūgiais pergalę jiems garantavo Ismaelis Benacceras (84 min.) ir Z.Ibrahimovičius (90 min.).

Po šių rungtynių „AC Milan“ su 25 taškais šoktelėjo į pirmą „Serie A“ poziciją, tačiau ją jau artimiausiu metu susigrąžinti galės „Napoli“.