Dvylika Mariaus Žaliūko minučių aikštėje: įvartis ir raudona kortelė

Dešimtą pergalę Škotijos futbolo čempionato XXIII turo rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą pakilo praėjusių pirmenybių bronzos medalininkas dviejų lietuvių Edinburgo „Hearts“ (35 tšk.) klubas.
Marius Žaliūkas švenčia po pelnyto įvarčio
Marius Žaliūkas švenčia po pelnyto įvarčio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „Hearts“ futbolininkai 5:2 (2:2) nugalėjo aštuntojoje pozicijoje esančią „St Mirren“ (26 tšk.) vienuolikę.

Jau 1-ąją susitikimo minutę Marius Žaliūkas įmušė pirmąjį įvartį šį sezoną į varžovų vartus. Tiesa, gynėjas aikštėje išbuvo vos 12 minučių, nes pažeidė taisykles ir buvo pašalintas iš aikštės.

Tuo pasinaudoję svečiai per šešias minutes įmušė du įvarčius ir išsiveržė į priekį 2:1 – 13 min. Paulas McGowanas realizavo 11 m baudinį, o 19 min. pasižymėjo Stevenas Thompsonas.

Netrukus rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje dar du įvarčius įmušė Rudolfas Škacelis (23, 64 ir 68 min.), o pergalę įtvirtino Johnas Suttonas (90 min.).

90+3 min. vietoj Iano Blacko šeimininkų gretose į aikštę išbėgo ir Arvydas Novikovas.

Dvylikos komandų turnyre pirmauja Glazgo „Celtic“ (56 tšk.) ekipa, lenkianti čempiono titulą ginantį Glazgo „Rangers“ (54 tšk.) klubą.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant