„Džiugą“ nukovęs „Panevėžys“ – LFF taurės pusfinalyje

Trečiadienį LFF taurės ketvirtfinalio rungtynėse „Panevėžys“ išvykoje 3:1 nugalėjo Telšių „Džiugą“ ir žengė į pusfinalį.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Džiugo“ futbolininkai, kai 34-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Nasko Milevas.

Bet po pertraukos „Panevėžys“ iškart ėmėsi darbo.

Jau 47-ąją minutę Jorge Eliasas išlygino rezultatą, o vėliau dar vienu įvarčiu išvedė svečius į priekį.

Trečiąjį „Panevėžio“ įvarti mušė Pijus Širvys.

Šį šeštadienį „Džiugas“ ir „Panevėžys“ susitiks dar kartą. Komandos Telšiuose žais Lietuvos A lygos čempionato rungtynes.

Primename, kad „Panevėžys“ praėjusiais metais laimėjo LFF taurę, kai finale po baudinių serijos triumfavo prieš Marijampolės „Sūduvą“.

Pusfinalio poras nulems burtai. Kiti ketvirtfinaliai dar tik bus žaidžiami, juose Kauno rajono FK „Garliava“ susitiks su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, Marijampolės „Sūduva“ kausis su Vilniaus „Žalgiriu“, o Plungės „Babrungas“ stos į mūšį su „Šiauliais“.