E.Haalandas atnešė pergalę „Man City“ ekipai, „Liverpool“ patyrė pirmą pralaimėjimą

Pirmą pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygos sezone patyrė „Liverpool“. Po trijų pergalių iš eilės Arne Sloto auklėtiniai namuose 0:1 pralaimėjo „Nottingham Forest“ ekipai.

Vienintelį rungtynių įvartį 72-ą minutę pelnė Callumas Hudson-Odoi.

23-metų futbolininkas nepriekaištingai užbaigė svečių kontraataką.

Tai pirmasis įvartis, kurį šiame „Premier“ lygos sezone praleido „Liverpool“.

O „Nottingham Forest“ ekipai tai pirmoji pergalė Liverpulio „Anfield“ stadione nuo 1969 metų.

Kitas lygos lyderis „Manchester City“ klubas namuose 2:1 palaužė „Brentford“ vienuolikę.

„Manchester City“ šį sezoną įsirašė ketvirtą pergalę, o įskaitant praėjusį sezoną – tai jau 13-oji pergalė iš eilės „Premier“ lygoje.

Yoane'as Wissa šokiravo „Etihad“ stadione, jau pirmąją minutę pasiųsdamas kamuolį į šeimininkų vartus, tačiau dar pirmajame kėlinyje Erlingas Haalandas atsakė dviem įvarčiai.

Norvegas pasižymėjo 19-ą ir 32-ą minutėmis.