Prikepęs „Chelsea“ trenerio debiutas, E.Haalando stebuklas ir „Juventus“ agonija

Trečiadienį septyniais mačais baigėsi UEFA Čempionų lygos grupių etapo antrasis turas.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A grupės lyderio poziciją išlaiko įspūdingai šią Čempionų lygos kampaniją pradėjęs „Napoli“ klubas.

Italijos klubas po pergalės prieš „Liverpool“ šią savaitę pridėjo ir pergalę svečiuose prieš Glazgo „Rangers“ – 3:0.

68-ąją minutę įmušė Matteo Politano, o vėliau pasižymėjo Giacomo Raspadori ir Tanguy Ndombele.

Škotai sugriuvo 56-ąją minutę, kai už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas amerikietis Jamesas Sandsas.

E grupėje naujose pareigose debiutavo Londono „Chelsea“ strategas Grahamas Potteris.

Visgi pergalės iškovoti nepavyko ir jam. Anglijos klubas po Raheemo Sterlingo įvarčio pirmavo, bet tik 1:1 savo aikštėje sugebėjo sužaisti su antrąsias lygiąsias iškovojusiu „Salzburg“.

Po dviejų turų „Chelsea“ velkasi grupės dugne.

F grupėje pergalingą žygį pratęsė titulą ginantis Madrido „Real“, namuose Federico Valverde ir Marco Asensio įvarčių dėka 2:0 pranokęs „RB Leipzig“.

Bene daugiausiai dramos buvo G grupėje, kur Anglijos čempionas „Manchester City“ priėmė sunkiai sezoną pradėjusius Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Svečiai po Jude'o Bellinghamo taiklaus smūgio pirmavo iki 80-osios minutės, tačiau tada fantastišku smūgiu rezultatą išlygino Johnas Stonesas, o po kelių minučių savo buvusį klubą skausmingai pribaigė ir Joao Cancelo perdavimą įspūdingai „uždaręs“ Erlingas Haalandas.

„Man City“ laimėjo 2:1 ir lieka viena iš aštuonių kol kas turnyre taškų dar nepraradusių ekipų.

Kita grupės akistata tarp „Kobenhavn“ ir „Sevilla“ Danijoje baigėsi be įvarčių.

H grupėje antrąsias pergales iškovojo „Paris Saint Germain“ ir Lisabonos „Benfica“.

Prancūzijos klubas turėjo vytis varžovus, bet vis tiek svečiuose 3:1 pranoko Haifos „Maccabi“, o įvarčius favoritams mušė didysis PSG triumviratas – Lionelis Messi, Kylianas Mbappe ir Neymaras.

Tuo tarpu „Benfica“ pratęsė Turino „Juventus“ agoniją, Apeninuose iškovodama pergalę 2:1.

Praėjusią savaitę „Senoji Sinjora“ pralaimėjo ir PSG ekipai.