Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

E.Šetkaus komanda po pratęsimo pralaimėjo Izraelio taurės finalą

Ernestas Šetkus buvo labai arti to, jog trečią kartą su skirtingu klubu iškovotų Izraelio taurę, tačiau trečiadienį vykusiame šio turnyro finale lietuvio atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ po pratęsimo 1:2 nusileido kitai miesto ekipai „Maccabi“.
Temos: 1 Ernestas Šetkus

„Hapoel“ pirmavo po 31-ąją minutę Omri Altmano pelnyto įvarčio, bet 73-ąją minutę Yonatanui Cohenui pavyko rezultatą išlyginti ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jo pradžioje ispanui Luisui Hernandezui pavyko nuginkluoti E.Šetkų ir pergalę šventė „Maccabi“.

Tiesa, pratęsimo pabaigoje „Hapoel“ buvo labai arti to, kad išlygintų rezultatą, nes sugebėjo pasiųsti kamuolį į varžoų vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis dėl nuošalės buvo anuliuotas.

„Maccabi“ klubas Izraelio taurę iškovojo 24 kartą, „Hapoel“ sąskaitoje – 15 pergalių.

Priminsime, jog E.Šetkus šį trofėjų yra iškovojęs su Haifos „Hapoel“ ir Beer Ševos „Hapoel“ klubais.