Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Estų džiaugsmas: Talino komanda UEFA turnyre pasipildė taškų taupyklę

Pirmą kartą UEFA turnyre dalyvaujantys Estijos čempionai Talino „Flora“ futbolininkai pasiekė dar vienas lygiąsias.
Talino „Flora“ futbolininkai
Talino „Flora“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Konferencijų lygoje besivaržanti „Flora“ namuose 2:2 sužaidė su Famagustos „Anorthosis“ klubu iš Kipro.

Estai po pirmojo kėlinio atsiliko 0:2, kai įvarčius pelnė Demetris Christofi (28 min.) ir Denisas Popovičius (33 min.).

Bet po pertraukos dviem tiksliais smūgiais atsakė Rauno Sappinenas (55 min.) ir Sergejus Zenjovas (58 min.).

„Flora“ iškovojo tašką ir pirmosiose rungtynėse prieš „Anorthosis“, kai išvykoje taip pat sužaidė 2:2.

Už kiekvienas lygiąsias Konferencijų lygoje Talino klubui atitenka 166 tūkst. eurų premija. Vien už patekimą į šį turnyrą „Flora“ užsitikrino 2,94 mln. eurų sumą.

Per likusius du turus estai kausis su „Gent“ (Belgija) ir Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipomis, prieš kurias pralaimėjo pirmajame rate.

Jei sugebėtų pasiekti pergalę, „Flora“ gautų net 500 tūkst. eurų premiją, o užėmusi vieną iš pirmųjų dviejų vietų grupėje ir patekusi į kitą etapą Estijos čempionų ekipą susižertų dar 625 tūkst. eurų.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant