Europoje – fantastiškas „Ajax“ išsigelbėjimas ir D.Rumšo paskirtas baudinys 98-ąją minutę

Ketvirtadienio vakarą atkrintamosios prasidėjo UEFA Europos lygos ir Konferencijų lygos turnyruose.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Bene didžiausia intriga užfiksuota Amsterdame, kur ne pačius geriausius laikus išgyvenantis vietos „Ajax" klubas Konferencijų lygoje savo aikštėje 2:2 išplėšė lygiąsias prieš neblogai Lietuvos futbolo mėgėjams pažįstamą „Bodo/Glimt“ klubą iš Norvegijos.

Įdomu tai, kad šeimininkai atsiliko 0:2 ir abu savo įvarčius įmušė jau per pridėtą laiką.

Europos lygos mače Lisabonoje dirbo geriausias Lietuvos arbitras Donatas Rumšas. Čia vykusi dvikova tarp vietos „Benfica“ ir prancūzų „Toulouse“ baigėsi irgi dramatiška portugalų pergale 2:1.

Pergalingą įvartį šeimininkai įmušė 98-ąją minutę, kai lietuvio paskirtą baudinį realizavo pasaulio čempionas Angelis Di Maria.