Europos futbolas turės naujas karalienes – aiškios pusfinalių poros

Europos čempionių titulą gynusios Nyderlandų futbolininkės krito pirmenybių ketvirtfinalyje.
Prancūzių triumfas
Prancūzių triumfas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dramatiškose rungtynėse, kuriose stebuklus kūrė olandžių vartininkė Daphne van Domselaar, prancūzės galiausiai triumfavo po pratęsimo 1:0.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių, o pergalingą smūgį nuo 11 metrų žymos atliko Eve Perisset 102-ąją minutę.

Pagal smūgius į vartus prancūzės pirmavo 31:8. Į vartų plotą – 11:1.

Po šių rungtynių paaiškėjo visos Europos moterų futbolo čempionato pusfinalio dalyvės.

Pirmą sykį taip toli Europos pirmenybėse nužygiavusios prancūzės dėl vietos finale kovos su Vokietija, o kitame pusfinalyje šeimininkė Anglija susitiks su Švedija.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant