Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Europos lyga: dominavęs „Šachtar“ ir pergalę išplėšusi „Sevilla“ – pusfinalyje

UEFA Europos lygoje baigėsi ketvirtfinalio etapas – antradienio vakarą tarp keturių stipriausių Vokietijoje vykstančio turnyro komandų pateko Donecko „Šachtar“ ir „Sevilla“ komandos.
Lucasas Ocamposas
Lucasas Ocamposas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Donecko „Šachtar“ rungtynėse Gelzenkirchene net 4:1 nugalėjo „Basel“ futbolininkus.

Tai bus pirmasis „Šachtar“ pusfinalis tarptautiniame turnyre nuo 2015-16 metų sezono, kuomet šioje Europos lygos stadijoje Donecko futbolininkai pralaimėjo „Sevilla“ ekipai.

Į priekį jau 2-ąją minutę Donecko komandą išvedė Junioras Moraesas, o Taisonas 22-ąją minutę skirtumą padvigubino.

Alanas Patrickas 75-ąją minutę dar realizavo 11 metrų baudinį, tada Dodo 88-ąją minutę pradėjo varžovų žeminimą, mat rezultatas tapo net 4:0.

Paguodos įvartį „Basel“ ekipai 90-ąją minutę pelnė Ricky van Wofswinkelis.

Pusfinalyje „Šachtar“ žais prieš Milano „Inter“ ekipą.

Kitose rungtynėse Duisburge Vulverhamptono „Wanderers“ po vėlyvo įvarčio 0:1 krito prieš „Sevilla“.

Raulis Jimenezas 12-ąją minutę turėjo nuostabią progą išvesti Anglijos komandą į priekį, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Sevilla“ komandai pergalę išplėšė galva 88-ąją minutę įvartį pelnęs Lucasas Ocamposas.

Įdomu tai, kad prieš šešerius metus „Sevilla“ laimėjo Europos taurę, o „Wanderers“ tada dar rungtyniavo „Ligue 1“ – trečioje pagal pajėgumą Anglijos lygoje.

Pusfinalyje „Sevilla“ susitiks su „Manchester United“ komanda.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?