Viltys gyvos: dešimtiese Bulgarijoje mačą baigęs „Žalgiris“ parsiveža minimalų deficitą

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai tęsia kelionę Europoje. Ketvirtadienio vakarą Vladimiro Čeburino auklėtiniai stojo į pirmąją Europos lygos atrankos akistatą su Razgrado „Ludogorec“ ir iš Bulgarijos parsiveža vieno įvarčio deficitą – 0:1. Atsakomasis mačas po savaitės bus žaidžiamas Vilniuje.
„Ludogorec“ – „Žalgiris“
„Ludogorec“ – „Žalgiris“ / Ivan Ivanov/Lap.bg/BNS

Rungtynės Lietuvos čempionams prasidėjo labai nesėkmingai. Jau 2-ąją minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė į starto sudėtį sugrįžęs Ivanas Tatomirovičius.

Nepaisant pelnyto ankstyvo įvarčio, Bulgarijos čempionai nenusiramino. Pirmajame kėlinyje akivaizdžiai iniciatyva priklausė šeimininkams, o „Ludogorec“ lyderis Kirilas Despodovas turėjo net kelias puikiai progas persvarą padvigubinti.

Kartą po jo smūgio „Žalgirį“ gelbėjo virpstas, bet ilsėtis komandos išėjo vilniečiams turint tik vieno įvarčio deficitą.

Po pertraukos vilniečiai akivaizdžiai atkuto. Žaidimas vis dažniau persikeldavo į šeimininkų aikštės pusę, nors iš to išpešti kažką pavojingesnio sekėsi sunkiai.

Geriausią progą vilniečiai turėjo 64-ąją minutę, kai Renanas Oliveira baudos aikštelėje suklaidino varžovą, bet po brazilo smūgio bulgarus išgelbėjo sėkmingai koją kyštelėjęs gynėjas.

Mačo pabaigoje galvos traumą patyrė puikiai žaidęs vartininkas Edvinas Gertmonas. Iš Šilalės kilęs varų sargas dvikovą baigė sutvarstyta galva.

Maža to, jau per papildomą laiką antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Donatas Kazlauskas.

Atsakomasis mačas po savaitės bus žaidžiamas Vilniuje.

Priminsime, kad įveikęs šį priešininką „Žalgiris“ toliau kovas tęstų Europos lygos grupių varžybose.

Jei stipresnis bus Bulgarijos klubas, vilniečiai varžysis Konferencijų lygos grupių etape.

Ludogorets (Bul)Zalgiris (Ltu)

„Ludogorec“ – „Žalgiris“ 1:0
2' (1:0)' Ivanas Tatomirovičius (į savus vartus)

„Žalgiris“: Edvinas Gertmonas, Saulius Mikoliūnas, Kipras Kažukolovas, Nemanja Ljubisavljevičius, Mario Paveličius, Ivanas Tatomirovičius, Nicolas Gorobsovas, Oliveris Buffas, Fabienas Ourega, Mathiasas Oyewusi, Renanas Oliveira.