Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Europos lyga: Zlatanas neįmušė baudinio, o Jose Mourinho gavo antausį Belgijoje

UEFA Europos lygoje ketvirtadienio vakarą jau sužaista 12 antrojo turo susitikimų. Juose netrūko ir netikėtų rezultatų.
Jose Mourinho
Jose Mourinho / „Scanpix“ nuotr.

Bene didžiausia staigmena užfiksuota Belgijos mieste Antverpene, kur vietos „Antwerp“ 1:0 nugalėjo Jose Mourinho treniruojamą Londono „Tottenham Hotspur“.

Pergalingą įvartį 29-ąją minutę pabėgęs vienas prieš vartininką greitoje atakoje pelnė Lioras Refaelovas.

„Tottenham“ tai buvo pirmieji prarasti taškai grupių etape.

Kitai Anglijos „Premier“ lygos komandai vakaras susiklostė geriau – „Leicester City“ išvykoje 2:1 nugalėjo Atėnų AEK.

Lesterio komandos įvarčius pelnė Jamie Vardy (18 min. iš 11 m) ir Hamza Choudhury (39 min.).

Įtikinamą pergalę namuose pasiekė puikiai Italijos čempionatą pradėjęs „AC Milan“ klubas. Jis lengvai 3:0 susitvarkė su Prahos „Sparta“.

Tiesa, ne viskas madų sostinės komandai klojosi sklandžiai.

Dar pirmajame kėlinyje ryškiausia „AC Milan“ žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius nesugebėjo realizuoti baudinio, kurį pats ir užsidirbo – kamuolys skriejo per aukštai ir trenkėsi į skersinį.

„Scanpix“ nuotr./Zlatanas Ibrahimovičius

Įvarčius šeimininkams pelnė Brahimas Diazas (24 min.), Rafaelis Leao (57 min.) ir Diogo Dalotas (67 min.).