2016 05 05 /23:56

Europos lygos finale – „Liverpool“ ir „Sevilla“ akistata

Antrasis pagal pajėgumą Senojo žemyno futbolo klubinių komandų turnyras Europos lyga taip pat artėja link finišo. Ketvirtadienį buvo žaidžiami atsakomieji pusfinalio susitikimai , po kurių paaiškėjo, kad dėl trofėjaus šiemet kausis „Liverpool“ ir „Sevilla“ klubai.
„Liverpool“ – „Villarreal“
„Liverpool“ – „Villarreal“ / „Scanpix“ nuotr.

Liverpulyje vietos „Liverpool“ priėmė „Villarreal“ ekipą ir įveikė ją 3:0, o „Sevilla“ namuose 3:1 palaužė Donecko „Šachtar“.

Pirmoji dvikova tarp Liverpulio ir Viljarealio futbolininkų baigėsi minimalia ispanų pergale 1:0, o Lvove vykęs mačas tarp ukrainiečių ir titulą ginančios Sevilijos ekipos taikiai – 2:2.

„Liverpool“ – „Villarreal“ 3:0 (1:0)
(pirmos rungtynės 0:1, bendras rezultatas 3:1)
7' [1:0] Bruno (į savus vartus)
63' [2:0] Danielis Sturridge'as
81' [3:0] Adamas Lallana
71' Victoras Ruizas („Villarreal“) išvarytas iš aikštės

Šeimininkai labai greitai atstatė pusiausvyrą ir panaikino iš Ispanijos atsivežtą deficitą. 7-ąją minutę svečių komandos vartų apgultis baigėsi Roberto Firmino perdavimu ir Danielio Sturridge'o įvarčiu – 1:0. Tiesa po kurio laiko įvartis į savus vartus įskaitytas „Villarreal“ gynėjui Bruno.

63-ąją minutę „Liverpool“ atsidūrė žingsniu priekyje. Danielis Sturridge'as pasinaudojo ispanų klaida gynyboje ir iššokęs vienas prieš varžovų vartus persvarą padvigubino – 2:0.

71-ąją minutę „Geltonasis submarinas“ pradėjo skęsti. Mačo arbitras iš Vengrijos Viktoras Kassai „Villarreal“ atstovui Victorui Ruizui parodė antrą geltoną kortelę ir svečiai liko dešimtyje.

81-ąją minutę Adamas Lallana įmušė trečią įvartį į svečių vartus ir ištempė Mersisaido ekipą į finalą – 3:1.

„Sevilla“ – Donecko „Šachtar“ 3:1 (1:1)
(pirmos rungtynes 2:2, bendras rezultatas 5:3)
9' [1:0] Kevinas Gameiro
44' [1:1] Eduardo
47' [2:1] Kevinas Gameiro
59' [3:1] Mariano

„Sevilla“ keliauja link trečiojo iš eilės titulo. 9-ąją minutę Kevinas Gameiro pasinaudojo grubia varžovų komandos gynėjų klaida ir išvedė andalūzus į priekį – 1:0.

Prieš pat didžiąją pertrauką ukrainiečiams pavyko rezultatą išlyginti. Po Marloso perdavimo pasižymėjo Eduardo.

Antrasis kėlinys šeimininkams vėl prasidėjo puikiai. 47-ąją minutę Grzegorzas Krychowiakas atliko puikų perdavimą ir Kevinas Gameiro įmušė antrą įvartį – 2:1.

59-ąją minutę po Vitolo perdavimo trečią įvartį ir pelnė Mariano. Šeimininkai priekyje – 3:1.

Turnyro finalas gegužės 18-ąją bus žaidžiamas Šveicarijoje, Bazelio „St.Jakob-Park“ stadione.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?