Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2022 03 02 /2022 03 03

FA taurė: „Chelsea“ turėjo daug vargo su antro ešelono klubu

Trečiadienį Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės varžybose sužaistos trejos penktojo etapo rungtynės. Sunkią pergalę iškovojo ant permainų slenksčio stovintis Londono „Chelsea“ klubas.
Reece'as Burke'as
Reece'as Burke'as / Imago / Scanpix nuotr.

Trečiadienį ilgametis klubo savininkas Romanas Abramovičius pranešė, jog nusprendė parduoti komandą ir pradėjo ieškoti pirkėjo.

Dvikovoje svečiuose su antrojo ešelono „Luton Town“ mėlynieji įpusėjus dvikovai atsiliko 1:2, tačiau galiausiai sugebėjo išsigelbėti.

Pirmajame kėlinyje Saulis rezultatą buvo išlyginęs, o po pertraukos pasižymėjo Timo Werneris ir Romelu Lukaku.

„Southampton“ 3:1 namuose nukovė „West Ham United“, o „Liverpool“ dviejų Takumi Minamino įvarčių dėka savo aikštėje 2:1 nugalėjo „Norwich“.

Antradienį vietas ketvirtfinalyje užsitikrino „Manchester City“, „Crystal Palace“ ir „Middlesbrough“.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant