FA taurė: T.Tuchelį praradus „Chelsea“ vos atsilaikė prieš trečio ešelono klubą

Šeštadienį Anglijos FA taurės varžybose žaidžiama 12 ketvirtojo etapo dvikovų.
Malangas Sarras
Malangas Sarras / Imago / Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ turėjo kaip reikiant paplušėti ir tik po pratęsimo 2:1 namuose pranoko trečiojo diviziono „Plymouth Argyle“.

Svečiai po ankstyvo Macaulay Gillesphey įvarčio netgi pirmavo, bet kėlinio pabaigoje Cesaras Azpilicueta sugebėjo rezultatą išlyginti.

105-ąją minutę Marcosas Alonso pelnė pergalingą įvartį, tiesa, pačioje dvikovoje Plymuto komanda turėjo puikų šansą išsigelbėti ir viską nukelti į baudinių seriją, tačiau 118-ąją minutę škotas Ryanas Hardie nerealizavo baudinio.

Londono komandai šiame mače nevadovavo vyriausiasis treneris Thomasas Tuchelis, kuriam prieš pat dvikovą diagnozuotas COVID-19.