Fantastika: „Brentford“ 98-ąją minutę išplėšė pergalę čempionų tvirtovėje

Fantastišką pergalę Anglijos „Premier“ lygoje išplėšė „Brentford“ klubas, išvykoje 2:1 palaužęs titulą ginančią „Manchester City“ vienuolikę.
Erlingas Haalandas
Erlingas Haalandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mačo didvyriu tapo Ivanas Toney, pelnęs abu svečių įvarčius.

„Brentford“ į priekį išsiveržė 16-ą minutę, kai I.Toney smūgiu galva užbaigė standartinę situaciją.

Philas Fodenas baigiantis pirmajam kėliniui galingu smūgiu rezultatą išlygino, bet po pertraukos nuginkluoti varžovų vartininko „Man City“ nepajėgė, nors kamuolį kontroliavo 75 proc. rungtynių laiko.

Pabėgę į kontrataką „Brentford“ futbolininkai jau per teisėjo pridėtą laiką, 98-ąją minutę, įmušė pergalingą įvartį.

Tai buvo blankios rungtynės rezultatyviausiam lygos žaidėjui Erlingui Haalandui. Per pastaruosius penkis mačus, įskaitant visus turnyrus, E.Haalandas pelnė tik vieną įvartį, ir tą – nuo 11 metrų žymos.

Dar pirmajame kėlinyje VAR dukart stabdė žaidimą dėl galimo baudinio į „Brentford“ vartus, tačiau abiem atvejais baudinys nebuvo skirtas.

„Manchester City“ iki šio vakaro namų stadione buvo laimėjusi 11 lygos rungtynių iš eilės ir nepralaimėjusi 13-ikos.

Pasak OptaJoe, „Brentford“ dar niekad nepralaimėjo „Premier“ lygos rungtynių, kuriose pirmi įmuša įvartį – 13 pergalių, 3 lygiosios.