Fantastiška „Napoli“ pergalė – nušlavė nuo kelio „Juventus“

Italijos lygos lyderis „Napoli“ klubas surengė fantastišką pasirodymą namuose.
Chviča Kvaracchelija
Chviča Kvaracchelija / Imago / Scanpix nuotr.

Luciano Spalletti aukėtiniai net 5:1 (2:1) sutriuškino artimiausią persekiotoją Turino „Juventus“ klubą.

„Juventus“ iki šios nesėkmės buvo laimėjusi aštuonis „Serie A“ mačus iš eilės ir visuose juose nepraleidusi nė vieno įvarčio, tačiau uraganinis „Napoli“ svečiams penktadienį buvo tiesiog per stiprus.

Victoras Osimhenas mušė jau 14 minutę, o Chviča Kvaracchelija rezultatą padvigubino 39-ąją.

Ilsėtis „Juventus“ iškeliavo įgavusi nedidelę viltį, kai rezultatą sušvelnino Angelis Di Maria (42 min.).

Tačiau antrajame kėlinyje vyko „Napoli“ šou. Amiras Rrahmani (55 min.), V.Osimhenas (65 min.) ir Eljifas Elmas (72 min.) siuntė kamuolius į Wojciecho Szczesny ginamus vartus ir šeimininkai šventė trankią pergalę.

Penkis įvarčius vieneriose „Serie A“ lygos rungtynėse „Juventus“ praleido po beveik 40 metų pertraukos, o „Napoli“ tiek tikslių smūgių rungtynėse su Turino klubo atliko tik antrą sykį istorijoje.

Italijos čempionate pirmaujantis „Napoli“ klubas po 18 rungtynių turi 47 taškus ir jau dešimčia lenkia „Juventus“ (37 tšk.), kuris turi tiek pat taškų, kiek ir maču mažiau sužaidęs čempiono titulą ginantis „AC Milan“.