Fantastiškai išsigelbėdami J.Mourinho auklėtiniai atėmė taškus iš „AC Milan“

Italijos „Serie A“ lygoje pergalę iškovojo lyderis „Napoli“ klubas, o „AC Milan“ ir Romo „Lazio“ taškus prarado neišsaugodami dviejų įvarčių pranašumo.
Paulo Dybala ir Olivier Giroud
Paulo Dybala ir Olivier Giroud / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Napoli“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Sampdoria“ vienuolikę. Įvarčius pelnė Victoras Osimhenas (19 min.) ir Eljifas Elmasas (82 min.).

Pastarasis 6-ą minutę nerealizavo baudinio, tačiau nuo 11 metrų žymos pasižymėjo mačo pabaigoje.

„Napoli“ rungtynes palengvino ir tai, kad šeimininkų saugas Tomas Rinconas 39-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Įdomu tai, kad „Napoli“ įveikė „Sampdoria“ aštuntą kartą iš eilės, o per paskutines keturias tarpusavio akistatas net nepraleido įvarčio.

„AC Milan“ dar 87-ąją minutę prieš „AS Roma“ taip pat pirmavo 2:0, tačiau Jose Mourinho treniruojama vienuolikė fantastiškai išsigelbėjo.

„AC Milan“ ekipai įvarčius mušė Pierre Kalulu (30 min.) ir Tommaso Pobega (77 min.), o „AS Roma“ gelbėtojais tapo Rogeras Ibanezas (87 min.) ir Tammy Abrahamas (90+4 min.).

Šiose rungtynėse buvo parodyta net 12 geltonų kortelių.

Beje, J.Mourinho „AS Roma“ komandai šiame mače dėl diskvalifikacijos nevadovavo. Portugalui galiojo nuobauda dėl dar lapkričio 13 dieną mače su „Torino“ parodytos raudonos kortelės.

Ant Romos „Lazio“ atsarginių suolo liko vartininkas Marius Adamonis, o jo komanda nesugebėjo išsaugoti dviejų įvarčių pranašumo mače su „Empoli“ klubu. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Namuose žaidusi „Lazio“ pirmavo po Felipe'o Andersono (2 min.) ir Mattia Zaccagni (54 min.) įvarčių, bet svečiai atsakė Francesco Caputo (83 min.) ir Razvan Marino (90+3 min.) tiksliais smūgiais.