Fantastiškai išsigelbėjęs „Arsenal“ nugvelbė iš „Man City“ pirmąjį sezono trofėjų

„Manchester City“ trečius metus iš eilės pralaimėjo rungtynes dėl pirmojo sezono trofėjaus – „Community Shield“ taurės. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinių serijos didvyriu tapo „Arsenal“ vartininkas Aaronas Ramsdale'as.
„Arsenal“ triumfas „Community Shield“ taurės mače
„Arsenal“ triumfas „Community Shield“ taurės mače / „Scanpix“ nuotr.

Akistatoje su Londono „Arsenal“ Pepo Guardiolos auklėtiniai pirmavo po 77-ą minutę Cole'o Palmerio pelnyto įvarčio, tačiau kanonieriai stebuklingai išsigelbėjo 11-ą teisėjo pridėtą minutę.

Leandro Trossardas pelnė įvartį ir nubloškė komandas į baudinių seriją.

Čia Kevino de Bruyne ir Rodri netikslūs smūgiai pasmerkė „Manchester City“ ekipą – „Arsenal“ gretose nuo žymos niekas neklydo, ir Mikelio Artetos komanda seriją laimėjo 4-1.

Tai trečios iš eilės P.Guardiolos pralaimėtos rungtynės dėl „Community Shield“ taurės: 2021 m. „Manchester City“ nusileido „Leicester City“, o praėjusiais metais – „Liverpool“ ekipai.

„Scanpix“ nuotr./Martinas Odegaardas

Paskutinį kartą „City“ šią taurę pelnė 2019 metais. „Arsenal“ taurę susigrąžino trejų metų pertraukos.

Įdomu tai, kad kanonieriai laimėjo penktą iš eilės „Community Shield“ mačą, kuriame žaidė.

Po to, kai 2005 m. pralaimėjo Jose Mourinho vadovautai „Chelsea“, „Arsenal“ šių rungtynių nepralaimėjo nė karto, triumfuodamas 2014, 2015, 2017, 2020 ir 2023 metais.