Fantastiški sugrįžimai: pasaulio čempionate – Portugalijos ir Kazachstano stebuklai

Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo abi pusfinalio poros.

Ispanijos ir Portugalijos mūšis tapo tikra čempionato puošmena. Vilniuje vykusias rungtynes per pratęsimą 4:2 laimėjo portugalai, nors padai jiems svilo kaip reikiant.

Po Adolfo Fernandezas ir Adri Martinezas įvarčių ispanai pirmavo 23-ąją minutę, bet tada Portugalija atkuto.

Andre 31-ąją minutę skirtumą sušvelnino, o Zicky 36-ąją minutę rezultatą išlygino bei išplėšė pratęsimą.

Per papildomą laiką 43-ąją minutę ispanas Jose Raya įsimušė į savo vartus, o Pany įtvirtino Portugalijos pergalę 4:2.

Dar viena drama vyko Kaune, kur Kazachstanas taip pat panaikino dviejų įvarčių deficitą ir 3:2 nugalėjo Iraną.

Moslemas Oladghobadas išvedė iraniečius į priekį 8-ąją minutę, o skirtumą padvigubino 15-ąją minutę pasižymėjęs Ahmanas Esmaeilpouras.

Bet antrajame kėlinyje Fortūna ėmė suktis kita kryptimi. Iš pradžių Alireza Samimi 25-ąją minutę įsimušė į savo vartus, o iš tuomet Arnoldas Knaubas 29-ąją minutę rezultatą lygino.

Pergalingą įvartį jau 39-ąją mačo minutę pelnė Taynanas.

Rugsėjo 29-ąją pusfinalyje susitiks Brazilija ir Argentina, kitą dieną dėl bilieto į finalą kovos Portugalija ir Kazachstanas.