Futbolo milžinų akistatoje – ispanų įvartis 96-ąją minutę ir vokiečių įniršis

Ketvirtadienio vakarą startavusiame antrajame UEFA Tautų lygos sezone futbolo gerbėjų laukė tikras desertas – Vokietijos rinktinė namuose priėmė Ispanijos futbolininkus. Rungtynės po ispanų įvarčio jau per pridėtą teisėjo laiką antrajame kėlinyje baigėsi lygiosiomis – 1:1.
Ispanai išplėšė lygiąsias prieš vokiečius
Ispanai išplėšė lygiąsias prieš vokiečius / „Scanpix“ nuotr.

Vokiečius į priekį 51-ąją minutę išvedė Londono „Chelsea“ naujokas Timo Werneris.

Puolėjas išlaviravo tarp ispanų gynėjų ir smeigė kamuolį į Davido De Gea gintų vartų kamputį.

„Scanpix“ nuotr./Vokiečiai švenčia įvartį

Ispanai antrajame kėlinyje turėjo progų išlyginti rezultatą, pavojingai smūgiavo Sergio Busquetsas ir Rodrigo, bet galiausiai įvartis krito tik per pridėtą laiką.

96-ąją rungtynių minutę Jose Luisas Gaya atsidūrė prie pat vartų ir po Rodrigo perdavimo išlygino rezultatą.

Tokia rungtynių sukėlė nemenką vokiečių pasipiktinimą – pergalę praradę aikštės šeimininkai protestavo, nes arbitras antrajame kėlinyje pridėjo tik keturias minutes, bet leido ispanams siekti lygiųjų net keliomis minutėmis ilgiau.

Ispanijos rinktinėje šiame susitikime debiutavo jaunoji „Barcelona“ žvaigždė Ansu Fati. 17-metis puolėjas, gimęs Bisau-Gvinėjoje, tik pernai gavo Ispanijos pilietybę, o nacionalinėje šalies komandoje debiutavo po pertraukos pakeitęs dvigubai vyresnį veteraną Jesusą Navasą.

„Barca“ ateities viltis tapo jauniausiu Ispanijos rinktinės aprangą užsivilkusiu žaidėju per pastaruosius 84 metus.

Vokietijos ir Ispanijos komandos pateko į ketvirtąją A diviziono grupę, kurioje dar žaidžia Ukrainos ir Šveicarijos rinktinės. Jų tarpusavio mačas Lvove baigėsi šeimininkų laimėjimu 2:1.

Į finalinį Tautų lygos etapą pateks tik grupės nugalėtojai. Paskutinę vietą užėmusi komanda iškris į žemesnį B divizioną.

Penktadienį Tautų lygoje startuos ir Lietuvos rinktinė, kuri Vilniuje testuos Kazachstano rinktinę.