G.Arlauskis išlaikė „sausus“ vartus, o jo komanda žengė į Europos lygos atkrintamąsias

Giedrius Arlauskis ir jo atstovaujama Klužo „CFR Cluj“ komanda žais UEFA Europos lygos atkrintamosiose varžybose. Tai paaiškėjo po paskutinio turo rungtynių, kuriose Rumunijos klubas namuose 2:0 nugalėjo Glazgo „Celtic“ futbolininkus.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

12 taškų grupių etape surinkęs „CFR Cluj“ E grupėje užėmė antrąją vietą, nusileisdamas tik „Celtic“ ekipai (13 taškų).

Šios dvi komandos pranoko Romos „Lazio“ (6 taškai) ir „Rennes“ (4 taškai), kurių tarpusavio akistatą Prancūzijoje šįvakar 2:0 laimėjo Reno futbolininkai.

G.Arlauskis rungtynėse prieš „Celtic“ atrėmė tris varžovų smūgius į vartų plotą, o pergalę „CFR Cluj“ ekipai garantavo įvarčiai antrajame kėlinyje – 49-ąją minutę pasižymėjo Andrejus Burca, o 70-ąją įvartį pelnė Damjanas Džokovičius.

Klužo klubas savo varžovus šešioliktfinalio etape sužinos po burtų, kurie bus ištraukti pirmadienį.