G.Carrillo išplėšė fantastišką pergalę, bet „Monaco“ prie PSG nepriartėjo

Pergales iškovojo abu Prancūzijos futbolo lygos lyderiai – PSG ir „Monaco“ klubai. Ypač įspūdingai išsigelbėjo pastarasis, namų rungtynėse sugebėjęs panaikinti dviejų įvarčių deficitą.
Guido Carrillo
Guido Carrillo / „Scanpix“ nuotr.

„Monaco“ rezultatu 3:2 įveikė „Troyes“ vienuolikę, o mačo didvyriu tapo argentinietis Guido Carrillo.

„Troyes“ pirmavo po Hyun-Jun Suko įvarčių, pelnytų 25-ą ir 50-ą minutėmis.

71-ą minutę svečių gynėjas Mathieu Deplagne nukreipė kamuolį į savus vartus.

Vis dėlto svarbiausi dalykai nutiko 85-ą ir 88-ą minutėmis, kai G.Carillo sužibėjo dviem įvarčiais, išplėšdamas „Monaco“ ekipai tris taškus.

„Monaco“ įsirašė 35-ą tašką, bet atsilikimo nuo PSG nesumažino, nes Paryžiaus klubas namuose 3:1 palaužė „Lille“ ekipą.

PSG išsiveržė į priekį po 28-ą ir 49-ą minutėmis pelnytų Angelio Di Marios ir Javiero Pastore įvarčių. Intrigą 86-ą minutę bandė grąžinti Anwaras El-Ghazi, tačiau per teisėjo pridėtą laiką ją nužudė Kyliano Mbappe įvartis.