Galinga „Man City“ pradžia: po E.Haalando „hat-tricko“ susitvarkė ir su naujoku

„Manchester City“ galingai pradėjo Anglijos „Premier“ lygos čempionų titulo gynybą. Šeštadienio vėlyvą popietę Josepo Guardiolo vyrai 4:1 namuose susitvarkė su į elitą po ilgos pertraukos sugrįžusiu „Ipswich Town“.

Naujokai sugebėjo nustebinti čempionus, kai 7-ąją minutę airis Sammie Szmodicsas pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau dar iki pertraukos šeimininkai atsakė trimis dūriais per penkias minutes ir išsklaidė bet kokią intrigą.

Du sykius pasižymėjo Eringas Haalandas, kartą – Kevinas De Bruyne.

Pačioje mačo pabaigoje E.Haalandas įmušė ir trečią savo įvartį.

Apmaudžiai pirmajame ture pergalę išleidęs „Tottenham Hotspur“ šį kartą net 4:0 namuose nukovė Liverpulio „Everton“ ekipą.