Bradley buvo vos 18 mėnesių amžiaus, kai gydytojai prie jo kairiojo inksto rado auglį, o vėliau nustatė jam neuroblastomą – retą vėžio rūšį, kuri dažniausiai kankina kūdikius arba labai jaunus vaikus.
Pradžioje medikai suteikė 50 proc. šansą, kad berniukas gyvens, tačiau jis sugebėjo vėžį trumpam nugalėti. Iki 2016 metų, kai liga sugrįžo. Visą savo trumpą gyvenimą Bradley buvo futbolo sirgalius ir mėgo vietos „Sunderland“ klubą.
Berniukui atminti „Sunderland“ prieš rungtynes skyrė tylos minutę. Taip pat visas rungtynių su „Bury“ ekipa pelnas bus skirtas berniuko fondui.
„Mano berniukas jau pas angelus. Jis buvo mūsų mažasis herojus. Nėra žodžių apsakyti, kokios sudaužytos mūsų širdys“, – socialiniame tinkle rašė berniuko tėvai.
Berniuko tėvai įkūrė paramos savo sūnui fondą ir su „Sunderland“ klubo pagalba rinko pinigus vaiko gydymui Jungtinėse Valstijose. Klubas kiekvienose savo namų rungtynėse į aikštę žengdavo kartu su Bradley, kuris tapo komandos talismanu.
Žinoma, didelį postūmį davė ir socialiniai tinklai, paskatinę žmones aukoti Bradley fondui. Pavyzdžiui praėjusių metų pabaigoje berniukas gavo daugiau nei 300 tūkst. sveikinimų paštu su Kalėdomis.
Pagalbą fondui teikė ir kitos „Premier“ lygos komandos, rengusios įvairias akcijas, kai tekdavo žaisti su „Sunderland“ komanda. Berniuko istoriją ypač palietė „Sunderland“ lyderį Jermainą Defoe, kuris lankydavo Bradley ligoninėje, visada kartu su juo žengdavo į aikštę, itin palaikė berniuko šeimą.
Kai kovo pabaigoje Londono „Wembley“ stadione svečiavosi Lietuvos rinktinė, mažasis Bradley irgi ėjo kartu į aikštę su Anglijos rinktine, įsikibęs J.Defoe rankos.
Vis dėlto medikai neseniai nustatė, kad šįkart berniukui vėžio nugalėti nepavyks – bet koks gydymas tik trumpam padėtų prailginti šešiamečio gyvenimą.