Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Gianluigi Buffonas pagerino 22 metus gyvavusį rekordą

Italijos futbolo lygoje Turino „Juventus“ 4:1 nugalėjo „Torino“, o komandos vartininkas Gianluigi Buffonas pasiekė rekordą.
Gianluigi Buffonas
Gianluigi Buffonas / „Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alvaro Morata (63 ir 76 min.), po vieną – Paulas Pogba (33 min.) ir Samis Khedira (42 min.), kuris 87 minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Andrea Belottis (48 min. iš 11 m baudinio).

Turino ekipos vartininkas G.Buffonas ilgiausiai Italijos lygos istorijoje išlaikė sausus vartus. Į juos varžovai neįmušė net 973 minutes.

Jis pagerino prieš 22 metus pasiektą Sebastiano Rossi rekordą. „AC Milan“ vartininkas nepraleido įvarčio 929 minutes.​

Kitų sekmadienio susitikimų rezultatai:

Bergamo „Atalanta“ – „Bologna“ 2:0
Veronos „Hellas“ – „Capri“ 1:2
„Sampdoria“ – Veronos „Chievo“ 0:1
 „Frosinone“ – „Fiorentina“ 0:0
„Sassuolo“ – „Udinese“ 1:1

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.Veronos„Hellas“ 30 2 13 15 26:51 19

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 27 įvarčiai – Gonzalo Higuainas („Napoli“).