Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Gilioje krizėje esantis „Everton“ tapo lengvu grobiu „miestiečiams“

Labai sunkią atkarpą išgyvenančiam Liverpulio „Everton“ kubui nepadėjo ir rinktinių pertrauka. Rafaelio Benitezo auklėtiniai 12-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse svečiuose 0:3 buvo sutriuškinti „Manchester City“ ekipos.
Rodrigo ir Bernardo Silva
Rodrigo ir Bernardo Silva / „Scanpix“ nuotr.

Nuo pirmų susitikimo minučių rungtynių kontrolę į savo rankas perėmusiems „Etihad“ stadiono šeimininkams pirmojo įvarčio teko paieškoti, tačiau galiausiai jis buvo pelnytas pačiu tinkamiausiu laiku – tiesiai „į rūbinę“.

44-ąją minutę Joao Cancelo atliko labai išradingą perdavimą Raheemui Sterlingui, kuris nesunkiai nuginklavo Jordaną Pickfordą.

Beje, Portugalijos rinktinės gynėjas per pastaruosius tris mačus atliko net 5 rezultatyvius perdavimus.

Po pertraukos „miestiečių“ dominavimas tęsėsi. 55-ąją minutę tikrą torpedą paleido Rodri, o pergalę įtvirtino tikslus Bernardo Silvos smūgis 86-ąją minutę.

„Man City“ su 26 taškais susigrąžino antrą poziciją, kurią iš jų šeštadienį buvo atėmę „Liverpool“ futbolininkai.

„Everton“ ekipa pastaruoju metu išgyvena krizę – per paskutinius 6 turus yra iškovojusi vos 2 taškus. Liverpulio klubas su 15 taškų yra 11-tas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant