Graikijoje – triuškinanti Valdo Dambrausko auklėtinių pergalė

Valdo Dambrauko vadovaujamas Herakliono OFI pasismagino Graikijos lygos rungtynėse – net 4:1 sutaršė Lamijos PAS klubą.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / OFI nuotr.

Į priekį OFI išsiveržė jau 8-ąją minutę, kai įvartį mušė Jonas Toralas. Prieš pat pertrauką – 43-ąją minutę – skirtumą padvigubino Marko Bakičius.

Assane'as Diousse 61-ąją minutė pradėjo varžovų triuškinimą, o po Luizo Phellype tikslaus smūgio rungtynių pabaigoje skirtumas tapo nepadorus.

Paguodos įvartį pralaimėjusiems jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką mušė Sotiris Tsiloulis.

Kretos komanda, kurią treniruoja lietuviškas trenerių štabas, nutraukė dviejų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Tiesa, tai buvo trečia pergalė per pastaruosius šešis susitikimus.

Po šios pergalės OFI turi 23 taškus ir užima 9-ąją vietą aukščiausioje Graikijos lygoje. Lamijos ekipa turi tik 12 taškų ir rikiuojasi paskutinė.